Zalew Zegrzyński – poznaj jego uroki!

Pobyt w okolicach zalewu Zegrzyńskiego to szansa na aktywny wypoczynek oraz poznanie z bliska historii tego miejsca. Niezwykle popularny akwen był w latach 70. i 80. miejscem wypoczynku dla spragnionych słońca Warszawiaków. Bliskość wody oraz wiele możliwości uprawiania sportów sprawia, że również dzisiaj to miejsce tętni życiem!

Aktywny wypoczynek

Podczas wypoczynku nad zalewem możemy pozwolić sobie zarówno na błogie leniuchowanie na leżaku, jak i zwiedzanie okolicy pieszo czy na rowerze. Gęsta sieć ścieżek rowerowych sprawia, że jazda po tej okolicy to prawdziwa przyjemność. W pobliżu wody w okresie letnim funkcjonuje wiele wypożyczalni sprzętu wodnego. Osoby zainteresowane mogą żeglować, pływać rowerkiem wodnym czy kajakiem.
Dużym udogodnieniem jest obecność punktów gastronomicznych, w których zakupić można ciepłe przekąski oraz zimne napoje. Podczas wielu godzin na plaży to doskonały sposób na zaspokojenie głodu czy pragnienia. W okresie letnim w tym miejscu organizowane są także liczne konkursy, np. regaty czy zabawy sportowe dla najmłodszych.

A gdyby tak nieco dłużej?

Pobyt nad Zegrzem może trwać dłużej niż tylko jeden słoneczny dzień. Umożliwi to dobrze dobrany do naszych potrzeb hotel. Z pewnością dobrym rozwiązaniem dla osób szukających równowagi pomiędzy świetnymi warunkami bytowymi oraz ekonomiczną ceną jest hotel Lawenda. Tanie noclegi w Jachrance to jednak nie jedyne zaskoczenie, które czeka na gości hotelu. Miejsce to oferuje możliwość skorzystania z bogatego menu restauracji, szansę na zorganizowanie spotkania biznesowego. Na klientów czekają także atrakcyjne ceny w przypadku chęci zorganizowania przyjęcia o charakterze rodzinnym. Uwagę zwraca także wykwalifikowana obsługa w hotelu – wszystko tam jest dopięte na ostatni guzik!