Z PROGRAMEM HOTELOWYM ZWIĘKSZYSZ OBŁOŻENIE SWOJEGO OBIEKTU

Dla sporej części Szanownych Czytelników takie stwierdzenie zapewne brzmi niezbyt wiarygodnie. I trudno się dziwić, skoro wszędzie obiecują rewelacyjne efekty bez najmniejszego wysiłku. Jeśli chodzi o programy hotelowe to nie ma tak różowo, że się go uruchomi, a pieniądze same zaczną płynąć szerokim strumieniem. Trzeba go trochę pokonfigurować, aby móc czerpać korzyści z pełni możliwości komputerowej recepcji.

Wirtualna recepcja

Dobre oprogramowanie działa właśnie jak druga recepcja, zajmująca się zarówno kompleksową obsługą wszystkich klientów przychodzących z internetu, jak też przekazywaniem niezbędnych informacji dla i od personelu w obiekcie hotelowym. W ten sposób na oścież otwierają się nowe kanały sprzedaży, żeby wymienić tylko rezerwację on-line bezpośrednio na stronie www czy portale rezerwacyjne w stylu popularnego booking.com.

Dzięki takiemu NFHotel pracownicy nie muszą już ręcznie uzupełniać extranetu, sprawne oprogramowanie dla hoteli automatycznie wymienia z portalem wszystkie dane o wolnych i zajętych pokojach. Nowe rezerwacje pojawiają się na grafiku w parę sekund, więc jeśli ktoś uzna że taki ruch się opłaca, może spokojnie udostępnić wszystkie łóżka do sprzedaży za pośrednictwem bookingu.