Weekend z dziećmi w górach

Zaplanowanie weekendu z dziećmi to nie lada wyzwanie – warto jednak podjąć się tego zadania, aby skorzystać z możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Taka aktywność z pewnością pozytywnie wpływa na nasze zdrowie: pozwala na dotlenienie organizmu, rozruszanie mięśni, poprawę samopoczucia. Dla dzieci to szansa na wyrwanie się sprzed ekranów telewizorów i komputerów.

Urlop w cieniu Tatr

Największym zainteresowaniem w przypadku chęci spędzenia aktywnego weekendu cieszą się góry – nie brak w Polsce pasm o zróżnicowanej trudności. Do najczęściej odwiedzanych zaliczane jest Podhale, nad którym górują majestatyczne Tatry. Nie musimy jednak zdobywać szczytów, aby cieszyć się ich widokiem! Nie jest konieczne także szukanie noclegów w zatłoczonym Zakopanem. Jeśli pragniemy ciszy i spokoju zajrzyjmy do urokliwej Bukowiny, która oferuje kameralną atmosferę, liczne atrakcje oraz doskonałe jedzenie. Osoby aktywne zimą mogą tu korzystać z wielu wyciągów narciarskich, w lecie to idealne miejsce na urządzanie sobie rowerowych wycieczek.
Czy znalezienie noclegu w Bukowinie jest trudne? Zdecydowanie nie – nie brak tu pensjonatów, hoteli, prywatnych kwater. My polecamy jedno z najlepszych miejsc w tym regionie – tani pensjonat bukowina tatrzańska.