Weekend dla dwojga – jaki hotel wybrać?

Wyjeżdżając z kimś choćby na weekend, chcemy żeby był to czas spędzony w komfortowych warunkach. W Polsce jest wiele hoteli spełniających wysokie wymogi – można je również bez trudu znaleźć w samej Warszawie, tak chętnie odwiedzanej przez obcokrajowców. Niektóre lokalizacje są jednak zdecydowanie lepsze niż inne – tak jest na przykład z Hotelem Lord! Warto się tam zatrzymać, gdy zamawiamy weekend dla dwojga w stolicy, albo gdy chodzi nam o spędzenie wygodnie czasu przed lub po podróży samolotem. Wspomniany hotel znajduje się blisko lotniska, więc to najlepsza z opcji. Co należy o nim wiedzieć?
 

Hotel Lord – oferta

Żeby uzyskać konkretne informacje o ofercie i dostępności pokoi, warto zajrzeć na stronę hotellord.pl. Tam również znajduje się kontakt oraz fotografie – nie trzeba sobie tym samym wyobrażać luksusowych wnętrz, bowiem wiele z nich jest ukazanych. Jeśli chodzi o same pokoje, w hotelu są następujące możliwości:
– 17 pokoi 1-osobowych SUPERIOR
– 50 pokoi 2-osobowych SUPERIOR TWIN, z 2 osobnymi łóżkami
– 20 pokoi 2-osobowych SUPERIOR Queen, z 1 łóżkiem podwójnym, które będą zdecydowanie najlepsze dla pary
– 3 luksusowe Apartamenty DELUXE, które również będą idealne dla zakochanych, oferując wysoką jakość odpoczynku i prywatności.
 

Hotel Lord – dodatkowe zalety

Ze strony hotellord.pl można dowiedzieć się więcej także o dodatkowych atrakcjach, na jakie mogą się zdecydować pary w trakcie swojego pobytu. Mowa tu między innymi o strefie SPA, w której można skorzystać z sauny, jacuzzi, albo przejść odnowę w gabinetach odnowy biologicznej. Dzięki temu wyjazd może nie tylko uradować duszę, lecz i odmłodzić nieco ciało. Kto lubi tańczyć, może też skorzystać z możliwości spędzenia wieczoru w klubie. A kto lubi dobrze zjeść, na pewno ucieszy się że specjałów serwowanych przez miejscową restaurację.