Urządzamy przyjęcie na świeżym powietrzu

Lato to idealny moment na spędzanie jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Wspólnie z rodziną czy znajomymi możemy odpoczywać w ogrodzie czy na tarasie, podawać tam posiłki, uczyć się czy pracować. Jak zaaranżować przestrzeń, by spotkanie pod chmurką stało się realne?

Potrawy z grilla smakują najlepiej latem!

Spotkanie przy grillu to wyborny pomysł na letnie popołudnie, zarówno wtedy, kiedy chcemy zaprosić znajomych, jak i wówczas, kiedy chcemy zaskoczyć naszych bliskich sezonowymi produktami. Aby mieć pewność, że podawane przysmaki są wartościowe i pyszne powinniśmy wybrać odpowiedni grill. Jaki grill gazowy okaże się najlepszy?

Nowoczesne grille gazowe zaskakują funkcjonalnością oraz wykonaniem z trwałych tworzyw. Grille tworzone ze stali nierdzewnej są odporne na odkształcenia, działanie wilgoci, pojawianie się rdzy. Poszczególne modele różnią się ilością palników, przez co każdy może dobrać model dopasowany do swoich potrzeb. Istotne jest, że nowoczesne grille gazowe nie wytwarzają gryzącego dymu, nie musimy również martwić się o rozpałkę – wystarczy przekręcić pokrętło, aby urządzenie zaczęło działać. Urządzenia mogą być uzupełnione o szuflady, termometry.

Zadbaj o wygodę gości w ogrodzie

Jakie meble ogrodowe wybrać, aby nasi goście czuli się komfortowo? Z pewnością warto postawić na klasyczny stół jadalny oraz kilka krzeseł czy foteli. Taki komplet pozwoli nam wygodnie wypoczywać oraz spożywać przygotowane dania. Dobrym pomysłem będzie również wybranie parasola słonecznego. Obecnie parasole ogrodowe oferowane przez topowych producentów odznaczają się nie tylko piękną linią, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Funkcjonalny parasol osadzony jest na ruchomej stopie, posiada kilka punktów regulacji.