Tańsza alternatywa dla drewna

Meble z litego drewna uważane są za najtrwalsze na rynku. Niestety, planując zakup zabudowy z buku czy dębu musimy liczyć się z tym, że inwestycja bardzo mocno nadszarpnie nasz budżet. Ponadto, drewniane łóżka, szafy czy komody często prezentują się dość topornie, co niekoniecznie współgra z trendami obowiązującymi w designie. Jakie meble okażą się tańszym i modnym zamiennikiem dla drewnianej, klasycznej zabudowy? Sprawdź!

Odporna płyta

Nowoczesne metody produkcji pozwalają na uzyskanie materiału, który dorównuje naturalnym surowcom pod względem trwałości i estetyki. Tworzywem, które z powodzeniem zastępuje drewno jest płyta MDF (Medium Density Fibreboard). Płyta o średniej gęstości powstaje ze sprasowanych włókien drzewnych oraz substancji łączących i utwardzających. Powierzchnia płyt jest pokrywana okleiną, fornirem albo laminatami o matowym, półmatowym lub połyskującym wykończeniu, dzięki czemu dostępne w sklepach kolekcje są bardzo zróżnicowane.

Meble do sypialni białe – lekko, stylowo, nowocześnie!

Wysokiej jakości płyty drewnopochodne odporne są na działanie wysokich temperatur oraz wilgoci, dzięki czemu bardzo często wykorzystywane są w łazienkach i kuchniach. Ale meble z lekkiego, a zarazem solidnego materiału sprawdzą się w każdym pomieszczeniu! Meble do sypialni białe albo elegancka, stonowana zabudowa pokryta ciemnym fornirem stworzą w pomieszczeniu pożądany klimat. Dzięki mnogości wzorów i kolorów możesz przy niskich nakładach odtworzyć w swoim wnętrzu każdą stylistyczną wizję, począwszy od chłodnych, minimalistycznych aranżacji, na ponadczasowych, klasycznych kompozycjach kończąc. Stylowe meble w niskich cenach znajdziesz w multibrandowym sklepie internetowym www.gama-sklep.com.pl.