Stojaki reklamowe dla firm

W dzisiejszych czasach bardzo wiele firm, nie wyobraża sobie skutecznej promocji bez użycia profesjonalnych stojaków reklamowych. Akcesoria tego typu można spotkać coraz częściej nie tylko na targach, galeriach, czy centrach handlowych, ale również w wielu innych miejscach publicznych.

Oryginalne stojaki reklamowe – najlepszy wabik na klientów

Stojaki reklamowe obecnie dostępne są najczęściej w formacie A5, A4 oraz A3. Produkowane są one przeważnie z aluminium, polimeru, albo wielu innych materiałów łączonych. Stopa stojaków reklamowych może być stworzona z kolei z aluminium, polimeru, akrylu albo z drewna lub drutu. Producent stojaków reklamowych daje nam naprawdę bardzo szeroki wybór, dzięki czemu możemy kupić produkty, które spełnią wszystkie nasze wymagania. Jak pokazują najwięksi specjaliści od reklamy, to właśnie stojaki reklamowe są najlepszą propozycją na rynku, jeżeli chodzi o skuteczność reklamy, a koszt realizacji profesjonalnej akcji marketingowej. Co najważniejsze stojaki reklamowe są bardzo użytecznym elementem w tzw. małej reklamie zewnętrznej (outdoor), która w naszym kraju jest bardzo często stosowana.

Jaki stojak zewnętrzny warto wybrać?

W dzisiejszych czasach najwięcej problemu mają firmy z wybraniem porządnego stojaka zewnętrznego. Stojaki reklamowe zewnętrzne muszą być wykonane z wysokiej jakości materiału, który odporny będzie nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na warunki atmosferyczne. Mowa tutaj nie tylko o opadach i silnym wietrze, ale również o promieniowaniu UV, o którym niestety bardzo często zapomina wiele firm. Dobry producent stojaków reklamowych powinien podpowiedzieć nam jaki stojaka sprawdzi się na zewnątrz, a które produktu nadają się wyłącznie do użytku wewnętrznego. Pamiętać należy również i o tym, że stojak reklamowy powinien być porządnie przystosowany do stabilnego utrzymania się na każdym podłożu. W przypadku zewnętrznych stojaków reklamowych bardzo ważną kwestią jest odpowiednie obciążenie konstrukcji. Producent stojaków reklamowych może zaoferować nam na przykład stojaki, których podstawa wypełniania jest wodą lub pisakiem.

Najczęściej kupowane stojaki reklamowe w Polsce

W naszym kraju rekordy sprzedaży biją klasyczne stojaki reklamowe indoor, które doskonale nadają się przede wszystkim na plakaty. Dużą popularnością cieszą się również akrylowe stojaki z półkami na foldery oraz modernistyczne stojaki, które mają możliwość zamontowania dowolnych grafik oraz ekranów LCD, które doskonale nadają się do wyświetlania nowoczesnych reklam.