Steinberg – bateria łazienkowa do nowoczesnych łazienek

Wybór baterii do łazienki może być wyzwaniem. Z jednej strony należy wybrać takie baterie, które spełnią wszystkie oczekiwania domowników, zarówno związane z ich wykorzystaniem, mocowaniem, jak i wykończeniem. Dodatkowo baterie łazienkowe powinny pasować do stylu całej łazienki, w szczególności do wykorzystanej ceramiki łazienkowej, tworząc z nią efektowną całość. Dlatego wybór baterii powinien nastąpić już na etapie projektowania funkcjonalnej łazienki.

Baterie do łazienek – co oferują producenci

Choć większość klientów pewnie się nad tym nie zastanawia, to jednak baterie do łazienek nie ograniczają się jedynie do baterii umywalkowych czy prysznicowych. W wielu łazienkach pojawiają się baterie wannowo-prysznicowe, zwłaszcza tam, gdzie wanna czasem spełnia funkcję brodzika. Niektóre łazienki mogą mieć wydzieloną specjalną przestrzeń na toaletę oraz bidet, do którego również można znaleźć odpowiednią baterię. W poszukiwaniu baterii idealnej warto również pamiętać, że dla wielu producentów baterii, jak np. dla niemieckiej firmy Steinberg bateria łazienkowa może być również dostępna jako bateria podtynkowa. Takie baterie są dostępne jako baterie o niezwykle prostej formie i prostej obsłudze.

Bateria chromowana do łazienki

Większość baterii łazienkowych to baterie chromowane, wykonane ze srebrnego metalu, który dla zwiększenia efektu wizualnego może być dodatkowo matowiony. Przy wyborze baterii należy również uwzględnić ich różne rodzaje – niektórzy właściciele mieszkań wybierają klasyczne baterie, inni wolą rozwiązania oferowane przez markę Steinberg Bateria jest wówczas bardzo prosta, wręcz ascetyczna dzięki wykorzystaniu geometrycznych kształtów. To właśnie ów prosty kształt sprawia, że baterie Steinberg można bardzo łatwo rozpoznać. Wybrane serie baterii mogą zachwycać czworokątnymi wykończeniami. Baterie umywalkowe są zazwyczaj bateriami stojącymi jednouchwytowymi, z kolei baterie podtynkowe to baterie dwuuchwytowe. Baterie podtynkowe z jednym uchwytem należą do rzadkości, jednak Steinberg baterie tego typu również ma w ciągłej sprzedaży.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Łazienki Szydłowski – Steinberg bateria