Przygotuj się do wiosny już dziś!

Mimo tego, że nasze podwórka przykryte są grubą warstwą śniegu, to właśnie teraz warto zadbać o swój ogród. W okresie jesienno-zimowym znaczna część producentów wyprzedaje zeszłoroczne kolekcje, robiąc w magazynach miejsce na produkty z nowego katalogu. Jakie meble ogrodowe warto kupić na posezonowej wyprzedaży? Sprawdź!

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu są wygodne i solidne meble zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Ekskluzywne meble ogrodowe z tworzywa technorattan spełniają wszystkie kryteria, jakie powinno spełniać wyposażenie outdoorowe. Niezwykle eleganckie i wytrzymałe meble wysokiej jakości przypominają te plecione z naturalnego rattanu, jednak wykazują od nich inne właściwości. Meble zbudowane z syntetycznego rattanu bez szwanku wychodzą ze starcia ze skrajnymi temperaturami, deszczem, śniegiem i promieniowaniem UV. Ich pielęgnacja ogranicza się jedynie do przecierania ich powierzchni mokrą ściereczką. Co ważne, technorattan jest ekologiczny i wyróżnia się nieprzeciętnie długim okresem użytkowania, po upłynięciu którego może być poddany recyklingowi.

Jakie modele są na czasie?

Moda na technorattan przyczyniła się do  poszerzenia oferty tego typu mebli. W dobrych sklepach znajdziesz nie tylko klasyczne zestawy składające się ze stołu i krzeseł, ale również luksusowe leżanki, huśtawki w nietypowych kształtach, komfortowe fotele. Wśród dostępnego asortymentu na szczególną uwagę zasługują kanapy o modułowej budowie. Nowoczesne zestawy wypoczynkowe składają się z kilku komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do aktualnych potrzeb. Kupując jeden narożnik, możesz cieszyć się niemal nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi!