Pomoc dla małych i średnich firm

W Polsce przeważa liczba małych i średnich firm – ich właścicielami są osoby przedsiębiorcze, nierzadko młode, które poszukują drogi do sukcesu i z zacięciem zdobywają kolejnych klientów. Obecnie prowadzenie firmy jest znacznie łatwiejsze niż 20 lat temu – wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń oraz aplikacji na komputery. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dedykowanych dla nich programów komputerowych, które znacząco ułatwią pracę i pozwolą na oszczędność czasu!

Ciekawe rozwiązania dla MSP

Wśród wielu programów oferowanych na polskim rynku na szczególną uwagę zasługuje ERP Optima Comarchu. Ten nowoczesny program można wykorzystywać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnie. W pierwszym przypadku produkt instalowany jest na komputerze użytkownika. Kiedy zapragniemy korzystać mobilnie z ERP Optima wystarczy opłacać comiesięczny abonament. Dzięki temu przez określony czas będziemy mieli dostęp do modułów na dowolnym urządzeniu mogilnym.

Jakie funkcje daje ERP Optima?

Podstawową zaletą oprogramowania jest jego modułowa budowa. Poszczególne moduły są sprzężone ze sobą, dlatego możliwe jest wykonywanie analiz czy raportów w oparciu o dane zawarte w programie. ERP Optima umożliwia znacznie łatwiejsze raportowanie i tworzenie analiz, wystawianie faktur, księgowanie. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest także lepsze nadzorowanie kadr i pracowników: program pozwoli na ustalanie grafików, obserwację zwolnień. ERP Optima jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających własny sklep internetowy – konkretne moduły będą nadzorować sprzedaż i stany magazynowe, informując jednocześnie o brakach. Moduł CRM pozwoli na skuteczniejsze planowanie strategii kontaktów z klientem.
Co istotne: oprogramowanie jest w całości w języku polskim – to olbrzymie ułatwienie dla starszych biznesmenów oraz osób obawiających się kontaktu z nowoczesnymi technologiami. ERP Optima obsługuje się intuicyjnie.