Pojemniki od marki Schoeller Allibert

Niektóre firmy oraz przedsiębiorstwa specjalizują się w transporcie towarów, które wymagają szczególnej ostrożności. W tym celu firma Schoeller Allibert oferuje specjalistyczne pojemniki plastikowe ze zintegrowaną pokrywą, które służą właśnie do przewożenia różnego rodzaju produktów.

Pojemnik z pokrywą do transportowania towarów niebezpiecznych i nie tylko

Najnowsze pojemniki ze zintegrowaną pokrywą wyprodukowane przez markę Schoeller Allibert należą do linii produktów Integra. Ta z kolei znajduje się w ofercie wspomnianej firmy już od prawie 25 lat i nieustannie charakteryzuje się skrzyniami najwyższej jakości, do produkcji których stosuje się wysoko zaawansowaną technologię.

Warto wspomnieć, że dwie wersje pojemników ze zintegrowaną pokrywą zostały wyróżnione przez BAM i posiadają certyfikat UN, który przyznawany jest pojemnikom dostosowanym do przewozu materiałów niebezpiecznych. Mowa tutaj o skrzyniach o pojemności 46 litrów oraz 55 litrów. Inne skrzynie z tej linii można zakupić w pojemności od 21 litrów do nawet do 72 litrów.

Pojemniki plastikowe un znajdujące się w ofercie firmy Schoeller Allibert zostały wykonane z bardzo trwałego tworzywa – z polipropylenu, co oznacza, że wszystkie towary można przewozić w sposób niezwykle bezpieczny. Skrzynie chronią produkty przed uszkodzeniem, wyciekiem, a nawet przed dopuszczeniem do nich osób trzecich. Posiadają one specjalne jednorazowe plomby, dzięki którym osoby nieupoważnione nie mają możliwości otwarcia pojemników. Istotne jest również to, że pojemniki plastikowe UN posiadają wzmocnienia boczne korpusu, czyli – potocznie mówiąc – zderzaki, które chronią przed wszelkimi uderzeniami i uszkodzeniami.

Co ciekawe – każdy pusty pojemnik z pokrywą można włożyć jeden w drugi, tak aby zaoszczędzić miejsce w trakcie ich przetransportowywania w samochodach dostawczych i nie tylko.

Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo w jednym

Pojemniki ze zintegrowaną pokrywą z linii Integra są produkowane z użyciem wieloletniego doświadczenia oraz zaawansowanej technologii, co umożliwia uzyskanie produktów najwyższej jakości. Rzesze klientów firmy Schoeller Allibert potwierdzają także, że skrzynie spełniają swoje zadania. Marka wsłuchuje się również we wszystkie uwagi, starając się w ten sposób nieustannie ulepszać swoje produkty.