Piękne zadaszenie tarasu nad naszymi głowami

Letnie dni powinniśmy spędzać z dala od trosk i problemów. Idealnym miejscem na relaks wydaje się być własny taras lub ogród. Jak sprawić, aby przestrzeń ta była dopasowana do naszych potrzeb? Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się komfortem i zapewnić wygodę naszym bliskim? Sprawdź nasze propozycje!

Wygodne meble w zasięgu kilku kroków!

DO stworzenia idealnego miejsca do wypoczynku niezbędne są przede wszystkim wygodne meble ogrodowe. Wśród najpiękniejszych propozycji warto zwrócić uwagę na minimalistyczne meble wzorowane na stylu skandynawskim. Stonowane kolory i proste linie doskonale wpiszą się w otoczenie zieleni i pozwolą cieszyć się bliskim kontaktem z naturą. Decydując się na meble ogrodowe zwracajmy baczną uwagę na to, aby były one odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych.

Nowoczesna tarasola – jak zmieni nasze postrzeganie tarasu?

Parasole ogrodowe coraz częściej zastępowane są funkcjonalnymi tarasolami. Produkty te znajdziemy na stronie tarasola.pl. Producent zaoferuje nam nowoczesne konstrukcje, które nie tylko skutecznie ochronią nas przed silnym promieniowaniem UV, ale również przed deszczem. Jak to możliwe?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych tworzyw do wykonania dachu użytkownicy mogą cieszyć się odpoczynkiem bez względu na pogodę. Dachy tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem, dzięki czemu tkanina jest zabezpieczona przed wilgocią, wnikaniem kurzu, silnym promieniowaniem UV. Tarasole mogą posiadać również dachy tworzone z aluminiowych lameli – te obracają się o 135 stopni, a ich ustawienie reguluje użytkownik.

Konstrukcja tarasoli wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo. Taki dobór materiałów sprawia, że jest ona odporna na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy.