Ogrodowe szaleństwo zakupów

Jesień zadomowiła się na naszych podwórkach na dobre. Ciepłe, długie dni ustąpiły miejsca chłodnym i nostalgicznym wieczorom, mgły coraz śmielej panoszą się po ogrodach, a słońce niechętnie spogląda zza chmur. Mimo tego, że tegoroczny sezon ogrodowy przeszedł już do historii, warto chociaż trochę sobie go przedłużyć! Wrzesień i październik to najlepsza pora, aby wzbogacić swoją kolekcję ogrodowych akcesoriów i mebli. Co warto kupić jesienią? Sprawdź!

Wymarzone meble

Koniec sezonu na wylegiwanie się w ogrodzie oznacza jedno – wyprzedaże! Jesień to najlepsza pora, żeby wymienić wysłużone meble ogrodowe  na zupełnie nowy, wymarzony komplet. Producenci mebli ogrodowych właśnie teraz wyprzedają asortyment, aby zrobić miejsce w magazynach na nowe kolekcje, które wejdą do sprzedaży wczesną wiosną. W efekcie piękne, technorattanowe sofy modułowe albo klasyczne komplety składające się ze stołu i krzeseł możesz kupić nawet o 50% taniej! Nowy nabytek przeczeka bezpiecznie w garażu lub w altanie, a Ty będziesz mógł zacząć przyszłoroczne lato z przytupem!

Dekoracje świąteczne

Mimo tego, że do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz rozejrzeć się za nowym kompletem lampek i bombek. Półki sklepowe zaczynają powoli zapełniać się nowymi kolekcjami ozdób, które przydadzą się zarówno do ubrania choinki, jak i udekorowania elewacji dachu czy drzewek otaczających działkę. W sklepach z wyposażeniem ogrodowym kupisz stylowe i niebanalne dekoracje świąteczne do ogrodu w pełni odporne na mróz i wilgoć. Zwisające z dachu sopelki świecące niebieskim, chłodnym światłem, roziskrzone figury reniferów czy wieńce z iglastych gałązek sprawią, że ogrodowa aranżacja będzie zapierała dech w piersiach zarówno domownikom, jak i przechodniom.