Nowoczesne metody walki z tłuszczem

Boczki nieestetycznie odcinające się nad spodniami? Zbyt szerokie uda? Zlokalizowany na rękach tłuszczyk, którego nie sposób usunąć? Nadszedł idealny moment, aby zawalczyć o idealne ciało! Tajną bronią okazuje się być medycyna estetyczna, a dokładniej – zabieg kriolipolizy.

Urządzenia do kriolipolizy Cool Tech – przełom w odchudzaniu

Ciesząca się ogromną popularnością wśród pań i panów kriolipoliza jest zabiegiem polegającym na miejscowym uszkadzaniu komórek tłuszczowych przy pomocy niskiej temperatury. Fragmenty wymagające poprawek zasysane są przez specjalną głowicę chłodzącą. Uszkodzone komórki wydalane są  z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Wśród aparatów wybieranych przez doświadczonych lekarzy prym wiodą urządzenia do kriolipolizy Cool Tech. Wysokiej klasy sprzęt daje możliwość precyzyjnego zaprogramowania zabiegu. Dzięki wymiennym aplikatorom możliwe staje się zamrażanie tłuszczu na niewielkich, szczególnie problematycznych obszarach. Aparat zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo. Jego wielkim atutem jest możliwość używania go również w kuracjach wykorzystujących drenaż i prąd RF.

Kiedy widoczne są efekty?

Osoby poddające się kriolipolizie muszą uzbroić się w cierpliwość. Proces wydalania komórek tłuszczowych może trwać około 6-8 tygodni. Warto mieć jednak świadomość, że osiągnięte rezultaty są warte oczekiwania!

Przeciwwskazania

Mimo tego, że kriolopoliza jest bezpieczna i nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia powikłań, istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania. Z kuracji powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby cierpiących na cukrzycę, niedociśnienie, choroby nerek i wątroby, syndrom Raynauda. Przeciwwskazaniem jest również posiadanie rozrusznika serca.