Najważniejszy dzień naszego życia – jak zorganizować wesele?

Zawarcie związku małżeńskiego to jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Istotne jest podjęcie ten decyzji oraz wybranie sposobu na powiedzenie sobie „tak”. Coraz więcej osób bardziej przejmuje się dzisiaj jednak tym, gdzie i jak wielkie wesele wyprawi. Dzisiaj miarą szczęścia i powodzenia jest huczne wesele. Czy musimy wydawać na nie krocie?

Wesele w hotelu w Warszawie nie musi być drogie!

Organizacja wesele w Warszawie wiąże się z dużymi kosztami – zazwyczaj pary młode pragną zadać szyku nie tylko swoim strojem, ale przede wszystkim miejscem, gdzie wesele będzie się odbywać. Wiele par szuka sal weselnych blisko starej części miasta. To jednak znacząco podniesie koszty wesela – wielu restauratorów winduje ceny za wynajem do absurdalnych kwot, nie oferując w zamian wiele. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wesele w hotelu w Warszawie, który położony jest na obrzeżach miasta, poza ścisłym centrum. Dzięki takim miejscom nasz portfel nie zostanie ogołocony do zera. Wśród wartych polecenia miejsc warto wymienić Lord Hotel, którego ofertę znajdziemy na stronie hotellord.pl.
Co zaproponuje nam manager hotelu? Przede wszystkim będzie to sala weselna dopasowana do naszych potrzeb. Podczas rozmowy wstępnej musimy omówić nie tylko termin samego wesela, ale i liczbę gości, aby móc przygotować odpowiednią ilość stołów oraz miejsc siedzących. Kolejne zagadnienie to catering. Szefowie kuchni bez trudu zaproponują nam smakołyki kuchni polskiej czy wegetariańskiej.

Jak urozmaicić gościom zabawę?

Poza klasycznymi zagadnieniami, takimi jak DJ czy zespół grający na żywo ważne jest, aby goście bawili się dobrze. Warto zadbać o modny teraz słodki kącik, gdzie znajdą liczne słodkie przekąski i desery. Dobrym pomysłem jest także zapewnienie najmłodszym gościom zabawy i opieki wykwalifikowanych opiekunek.