Meble i dodatki do ogrodu – stwórz wymarzoną przestrzeń wypoczynkową

Nie musimy wyjeżdżać do dalekich krajów, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się w promieniach słońca. Wystarczy skrawek ogrodu, aby cieszyć się wspaniałą pogodą i móc odpoczywać, ciesząc się pełnią lata. Obecnie producenci mebli i dodatków oferują nam wiele produktów odpowiednich zarówno do ogrodów, na tarasy czy na balkony. Wśród nich znajdziemy produkty dopasowane do naszych potrzeb!

Piękne meble technorattanowe zadadzą szyku!

Wśród licznych propozycji producentów mebli kolekcje technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Meble technorattanowe łączą w sobie wysoką estetykę, piękny design, duża trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Obecnie kolekcje technorattanowe zaskakują ilością elementów: w zestawach znajdziemy sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, fotele wiszące, leżanki, kosze ogrodowe, osłonki na donice i wiele innych.

Trwałe materiały, odporne na zmienne warunki atmosferyczne

Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach, wysoce odpornych na działanie wody, wnikanie rdzy, odkształcenia. Zastosowanie aluminiowych stelaży wpłynęło również na znaczne zmniejszenie finalnej wagi mebla, co przełożyło się na łatwość podnoszenia elementów kolekcji, przesuwania. Włókno technorattanowe także zaskoczy nas pozytywnie: jego nieporowata struktura nie chłonie brudu, przez co czyszczenie nie sprawi żadnego problemu. Meble tarasowe z technorattanu sprawią, że chwile spędzane na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze.

Stwórz odpowiedni klimat poprzez dodatki

Aby uzupełnić miejsce wypoczynkowe wystarczy wybrać odpowiednie dodatki. Poduszki na krzesła ogrodowe to jedna z wielu możliwości, jakie stawiają przed nami producenci. Poza poduszkami możemy wybierać również koce, pledy, donice, oświetlenie i wiele innych