Kosz ogrodowy – nietuzinkowe meble ogrodowe

Wśród wielu ciekawych mebli na taras kosz ogrodowy cieszy się w ostatnich latach największym zainteresowaniem. Nietuzinkowy design, wysoka trwałość oraz wygoda to podstawowe jego zalety. Czy kosz ogrodowy sprawdzi się w każdej przestrzeni wypoczynkowej? Okazuje się, że tak!

Kosz ogrodowy blisko domu

Kosz ogrodowy to idealny mebel wypoczynkowy do naszych ogrodów, na tarasy czy na balkony. Wiszący kosz ogrodowy pozwoli nam bujać w obłokach bez ograniczeń. Mebel taki będzie wspaniale prezentować się w towarzystwie mebli technorattanowych, jak również samodzielnie. Kosz ogrodowy osadzony jest na aluminiowym stelażu, który zapewnia trwałość konstrukcji oraz jej odporność na wilgoć i odkształcenia. Struktura mebla wykonana jest z plecionki technorattanowej, która zabezpieczona jest przed wilgocią, działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowaniem UV. Dla większej wygody wnętrze kosza możemy wyściełać wygodnymi i miękkimi poduszkami i kocami. W takim koszu każda chwila na świeżym powietrzu będzie zdecydowanie przyjemniejsza.

Uzupełnieniem przestrzeni może stać się nowoczesny parasol ogrodowy. Stworzy on dla nas strefę cienia, w której nie odczujemy efektów wysokich temperatur. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co możliwe jest dokładne dopasowanie kąta padania cienia.

Kosz ogrodowy w strefie wypoczynkowej w hotelu

Chcąc zaaranżować ciekawą strefie wypoczynkową dla gości managerowie hoteli i pensjonatów szukają nietuzinkowych mebli. Kosz ogrodowy to strzał w dziesiątkę, kiedy trzeba stworzyć interesującą przestrzeń wypoczynkową. Kosz ogrodowy to propozycja przede wszystkim dla miejsc, które mają łączyć nowoczesność oraz poczucie komfortu. Kosze ogrodowe mogą być również elementem wyposażenia ogrodów czy stref SPA.