Idealny gadżet dla pracowników

Każdy pracodawca doskonale wie, że aby praca przebiegała sprawnie, należy dbać o pracowników. Jeśli ich stosunek do pracy będzie pozytywny, jeśli będą ją lubić i będą chcieć do niej przychodzić, to na pewno ich praca będzie bardziej efektowna. Powstaje zatem pytanie- czy jest jakiś prosty, w miarę tani sposób na zachęcenie pracowników do pracy?

Gadżety firmowe

Dobrym pomysłem jest wręczanie gadżetów firmowych z okazji np. urodzin pracownika, podpisania umowy o pracę, czy też zbliżających się świąt. Taki gadżet powinien być czymś, czego pracownik używa na co dzień- może to być np. kubek czy breloczek. Czy warto inwestować w takie gadżety? Co daje taki upominek?
Przede wszystkim pracownik czuje się bardziej związany z firmą. Może przynieść takie gadżety do domu, pokazać rodzinie, dać dzieciom. Dzięki temu czuje, że firma dba o niego. W ten sposób wiążemy pracownika z firmą, pokazujemy mu, że go szanujemy. Ponadto osoby bliskie pracownikowi doceniają i szanują jego pracę- to także zwiększa przywiązanie pracownika do nas.

Power bank z nadrukiem

Idealnym gadżetem dzisiaj jest power bank z nadrukiem. Co to jest? Power bank jest to przenośna ładowarka. Urządzenie to może mieć przeróżne kształty jednak zazwyczaj jest jest to mała prostokątna bryła wymiarów telefonu komórkowego.
Do czego służy to urządzenie? Jak sama nazwa wskazuje- do ładowania. Czego? Głównie telefonów, jednak można także jej używać do ładowania tabletów, czytników itp. Jaka jest moc power banku? Oczywiście to zależy od modelu, jednak generalnie raz naładowana taka ładowarka starcza aż na 3 pełne ładowania telefonu.

Popularność power banku

Dlaczego power banki są takie popularne? Pomyślmy jak często sami denerwujemy się, że telefon nam padł i nie mamy jak przeprowadzić ważnej rozmowy czy nawet po prostu sprawdzić czegoś w internecie. Mając power bank możemy ładować telefon w miejscach, w których nie ma gniazdek elektrycznych, jak np. w autobusach, podczas podróży, w poczekalniach itp.
Dlatego też power banki z nadrukiem loga czy nazwy firmy świetnie nadają się dla pracowników jako gadżet. Są praktyczne, każdy ich potrzebuje, nieraz wręcz „ratują życie” umożliwiając wykonanie ważnych telefonów czy po prostu ucieczkę przed nudą podczas np. powrotu do domu czy u fryzjera. Pracownik wykorzystując taki power bank będzie mógł się od razu pochwalić nim otaczającym go osobom. Co więcej osoby te zapamiętają zapewne logo i nazwę firmy i co więcej- zapamiętają pozytywnie. Dzięki temu zwiększamy liczbę naszych klientów!
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem