Dobór partnera pod względem znaku zodiaku

Poszukiwania odpowiedniego partnera mogą trwać latami, a wiele z nas niejednokrotnie musi sparzyć się na nieudanych związkach, aby w końcu poznać tę jedyną czy tego jedynego.
Skąd bierze się powodzenie czy porażka w relacjach pomiędzy dwoma partnerami? Wiele osób winę za niepowodzenia zwala na niezgodność charakterów. Niewiele patrzy “głębiej” – to znaczy nie sięga do dat naszego urodzenia, układu planet czy też znaków zodiaku. Potwierdzone jest bowiem, że osoby urodzone w konkretnych datach czy też przy danej konfiguracji planet mogą okazać się idealnymi partnerami dla nas lub… wręcz przeciwnie!

Jak Byk z Lwem?

Znajomość możliwości łączenia znaków zodiaku daje szansę na rozpoznanie prawdziwej miłości podpartej solidnymi fundamentami, lub też ostrzega przed zaangażowaniem w toksyczny związek. Ciekawym przykładem może okazać się relacja Byka oraz Lwa. Dwa silne charaktery, które lubią dominować i pragną wiele uwagi z pewnością nie wróżą dobrego związku. Pomimo wielu wspólnych lat para ta będzie stale żywiła do siebie urazę i żal o brak dostatecznego zainteresowania. Zapatrzony w siebie Lew będzie łasy na pochwały, stłamszony w okowach związku, a Byk będzie szukał pocieszenia poza ścianami wspólnego mieszkania. Lwy i Panny dogadają się jednak znakomicie – wynika to z ich zamiłowania do luksusu i pielęgnowania wspólnych pasji.

Pomoc wróżki lub astrologa

Nieocenioną pomocą mogą odznaczyć się wróżki czy profesjonalni astrologowie. Dzięki ich olbrzymiej wiedzy dotyczącej astrologii oraz wróżenia z kart możliwe jest określenie czy związek dwojga ludzi spod konkretnych znaków zodiaku ma sens. Podczas stawiania kart czy tworzenia indywidualnego warto zadawać dodatkowe pytania!
Również poprzez wróżby możliwe jest sprawdzenie, czy osoba, która zawładnęła naszym sercem sprawdzi się jako partner w codziennym życiu. Wypróbuj stronę: wróżba online i sprawdź, co czeka cię w związku!