Android od podstaw i od zaraz

Marzysz o wejściu do fascynującego świata programowania aplikacji mobilnych, ale wydaje Ci się to zadaniem przekraczającym Twoje możliwości i umiejętności? Niekoniecznie musi tak być. Wystarczy konkretne wsparcie w postaci rzetelnie przygotowanego kursu, żeby nauczyć się bez problemu na przykład Androida od podstaw.

Propozycja edukacyjna w nowoczesnym stylu

Na cgwisdom.pl znajdziemy bogatą ofertę kursów online. Przeznaczonych dla osób, które pragną nauczyć się programów ułatwiających codzienne wykonywanie zadań z obszaru architektury, projektowania wnętrz czy budynków, tworzenia wizualizacji, robienia projektów artystycznych w stylu motion design, projektowania postaci czy wymyślania otoczenia do gier komputerowych. Dla tych, których pociąga świat aplikacji mobilnych, przewidziano kurs Android.

Kurs Android – czego się nauczymy?

Na kursie Androida zrobimy pierwszą działającą aplikację na system operacyjny Android. Osoby, które mają już pomysł na własną aplikacje, ale nie wiedzą, jak się za nią zabrać, będą szczególnie zadowolone z kursu. Zostaną poruszone takie tematy i zagadnienia, jak: zarys platformy, środowisko android studio, tworzenie projektu, kontrolne uruchamianie aplikacji, układy elementów, elementy interfejsu użytkownika, oprogramowanie interfejsu użytkownika, składniki systemu android, tworzenie okien i przejść między nimi, zapisywanie stanu okna/aplikacji, internacjonalizacja, dostęp do GPS.

Dla kogo jest kurs?

Kurs Android jest przeznaczony dla osób kreatywnych, które swojej pomysłowości chcą nadać konkretną formę. To propozycja dla wszystkich, którzy mają opanowane podstawy Javy i chcą rozwijać swoje umiejętności programistyczne. Kurs jest prowadzony na nowych narzędziach deweloperskich.