Zakończenie lata z pompą

Sezon na ogrodowe lenistwo powoli dobiega końca. Czy nadejście lekkiego ochłodzenia musi oznaczać rezygnację z ulubionych przyjemności? Oczywiście, że nie! Ciepłe, długie dni powoli zostają wyparte przez równie klimatyczne wieczory, które sprzyjają długim rozmowom i spotkaniom z przyjaciółmi. Idealnym pożegnaniem lata i otwarciem nowego, lekko nostalgicznego i urokliwego sezonu będzie garden party!  Jak pożegnać lato z przytupem? Sprawdź!

Menu

Jesienna kuchnia obfituje w pikantne, korzenne smaki, sezonowe warzywa i owoce oraz świeże grzyby. Urządzając imprezę w ogrodzie, warto zaproponować gościom uwielbianego przez wszystkich grilla w zupełnie nowej odsłonie. Grillowana dynia, kasztany jadalne, jabłka z cynamonem, krem z borowików będą smacznym i aromatycznym urozmaiceniem tradycyjnego, grillowego menu obfitującego w mięso. Aromatyczne potrawy będą idealnie komponować się z  rozgrzewającymi napojami – herbata z korzenną nutą i grzańce nie pozwolą gościom zmarznąć nawet przez chwilę!

Komfortowe warunki

Jako gospodarz musisz zadbać o to, aby Twoi goście czuli się swobodnie. Wygodny stół i krzesła to zestaw obowiązkowy, bez którego trudno wyobrazić sobie imprezę w ogrodzie. Wzbogacając ogrodową kolekcję o meble ogrodowe ZUMM, nie tylko zapewnisz gościom komfort, ale również efektownie udekorujesz przydomową przestrzeń. Stół aluminiowy do ogrodu z rozkładanym blatem stworzy komfortowe warunki dla dużej grupy znajomych. Warto mieć pod ręką ciepłe koce, którymi goście będą mogli okryć się po zmierzchu, kiedy nieco się ochłodzi.

Klimatyczne dekoracje

Jesień kojarzy się z ciepłymi barwami w odcieniach złota, brązu i czerwieni. Dobierając dekoracje, które stworzą w ogrodzie czarujący klimat jesieni, warto właśnie z tych kolorów uczynić motyw przewodni. Papierowe girlandy na stole, modne podstawki pod talerze w formie deski z surowego pnia drzewa, lampiony rozwieszone między drzewami, dynie i świece sprawią, że ogród będzie prezentował się bajkowo i urokliwe. Zamiast tradycyjnych bukietów, na stole postaw naturalne kompozycje z gałązek i liści.

Comments are closed.