Wynajem busa – jak zaplanować wyjazd?

Organizacja wyjazdów pracowniczych, wycieczek szkolnych, jednodniowych szkoleń poza miastem – muszą być one odpowiednio zorganizowane. Na barkach właścicieli firm czy nauczycieli jest problem załatwienia odpowiedniego transportu dla pracowników czy uczniów. Co wybrać? Jaka forma będzie najbardziej ekonomiczna?

Autokar czy bus?

Wybór odpowiedniego środka transportu zależy przede wszystkim od tego, jak duża grupa wybiera się w drogę. W przypadku grup powyżej 30 osób najlepsze będzie wynajęcie całego autobusu wraz z doświadczonym kierowcą. Cena rozłożona na wszystkim uczestników wycieczki powinna nie być duża, dzięki czemu nikt z uczestników nie odczuje wielkiego ubytku w kieszeni. Współcześnie wynajem autobusu to możliwość skorzystania z wysokiej klasy, nowoczesnych pojazdów, które wewnątrz posiadają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i nierzadko również WC. Kiedy jednak grupa jest mniejsza wynajęcie autokaru znacząco podnosi koszty dla pojedynczego uczestnika.
Kiedy grupa jest nieliczna najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie busa wraz z kierowcą. Busy są nie tylko mniejsze, ale i zwinniejsze na drodze. Znacznie łatwiej jest znaleźć nimi miejsce parkingowe w centrum miasta, są one też prostsze w manewrowaniu.
Jeśli szukasz taniego transportu sprawdź naszą ofertę – przewóz busem kielce.