Wycieczki last minute – co warto o nich wiedzieć?

Wyjazdy z biurami podróży cieszą się niesłabnącą popularnością – wynika to z badań dostarczanych przez największych touroperatorów w kraju. Wśród wycieczek objazdowych i wyjazdów wypoczynkowych łatwo znaleźć również oferty last minute. Czym się charakteryzują? Kto powinien z nich korzystać? Czy są one atrakcyjne cenowo?
Wycieczki last minute, czyli na ostatnią chwilę cieszą się w Polsce wielkim zainteresowaniem. Są one tańsze od klasycznych wyjazdów o ok. 30-40%, jednak czas na przygotowanie się na wyjazd to zazwyczaj 3-4 dni. Takie wyjazdy to normalne wycieczki, jednak są one sprzedawane w niższych cenach, aby touroperator nie tracił zainwestowanych wcześniej pieniędzy za niewykupione miejsca. Last minute świetnie sprawdza się w przypadku urlopów nieplanowanych wcześniej. Liczba ofert last minute z pewnością sprawi, że każdy z as znajdzie idealny dla siebie kierunek, w satysfakcjonującej cenie.
Wyjazdy last minute organizowane są do wszystkich krajów basenu Morza Śródziemnego i Adriatyckiego, jak i do krajów egzotycznych.

Egzotyczne last minute!

W przypadku Dominikany last minute możemy liczyć na wszelkie udogodnienia, jak w przypadku wyjazdów w normalnej cenie. W cenie wycieczki znajdziemy transport lotniczy, transfery z i na lotnisko, ubezpieczenie turystyczne, opiekę rezydenta czy pilota, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie w konkretnej opcji, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień (baseny, sauny). Pobyt na Dominikanie możemy uprzyjemnić sobie poprzez wykupowanie wycieczek fakultatywnych – najczęściej są to całodniowe rejsy po pobliskich wyspach, jak również wycieczki do Aquaparków. Oczywiście wiele osób decyduje się na zwiedzanie wyspy na własną rękę dzięki możliwości wypożyczenia rowerów, skuterów czy samochodu.