Wybieramy garnki do wymarzonej kuchni

Przyrządzanie posiłków dla siebie i osób bliskich powinno odbywać się w miłej atmosferze. Dla wielu osób gotowanie to sposób na relaks i odpoczynek. Dysponując świeżymi składnikami oraz nowoczesnym wyposażeniem kuchennym bez trudu wyczarujemy wspaniałe potrawy, które zachwycą naszą rodzinę. Podstawą są oczywiście profesjonalne garnki oraz patelnie. Co warto o nich wiedzieć?

Gotowanie i pieczenie smacznych potraw

Smak i jakość gotowanych czy pieczonych potraw w dużym stopniu zależy od wybranych przez nas garnków. Nowoczesne komplety oferowane przez topowych producentów z pewnością nas zachwycą. Dzisiaj komplety te dedykowane są zarówno na kuchenki gazowe, elektryczne czy ceramiczne. Producenci proponują nam nie tylko innowacyjne technologie i materiały, ale również doskonały design. Jednym z najlepszych przykładów jest garnek Gerlach.

Produkty wysokiej klasy w zasięgu ręki

Aluminiowe i stalowe garnki marki Gerlach to propozycja do każdej kuchni, zarówno dla profesjonalnych kucharzy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Doskonale wyważone, zaprojektowane z wysoką dbałością o detale będą najlepszą ozdobą w kuchni i każdego dnia zachęcać będą do poznawania nowych smaków.

Nowoczesne garnki kuchenne tworzone są ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia, działanie wysokiej temperatury, korozję. Garnki takie bez obaw możemy czyścić w zmywarkach. Wewnątrz stalowych garnków często znajdziemy również miarki, które pozwolą precyzyjnie odmierzyć płyny.

W dnach topowych garnków umieszczane są dyski aluminiowe. Dzięki nim możemy korzystać z kuchenek indukcyjnych. Dysk pozwoli na szybsze rozprowadzanie ciepła, szybsze gotowanie i znaczą oszczędność energii elektrycznej.