Wróżenie z daty urodzenia

Astrologowie są zdania, że każdy z nas posiada swoją własną liczbę, która towarzyszy nam przez całe życie. Niezwykle ważne jest odkrycie tej liczby i kierowanie się wytycznymi, które nam wskazuje. Wyznaczaniem astrologicznej liczby zajmują się wróżki oraz numerolodzy. Znajdziemy ich przede wszystkim w portalach ezoterycznych. Jak skorzystać z ich pomocy?

Kontakt z numerologiem

Osoby określające życiową liczbę najczęściej dostępne są jako samodzielnie działające firmy lub też specjaliści współpracujący z portalami ezoterycznymi. Zanim wybierzemy jednego z nich warto dowiedzieć się więcej o doświadczeniu oraz umiejętnościach specjalisty. Pomogą w tym opisy na portalach lub też informacje zamieszczone na indywidualnych stronach internetowych, należących do numerologów. W przypadku indywidualnej praktyki numerologowie najczęściej umawiają się na spotkania w cztery oczy. Kiedy korzystamy z portali ezoterycznych mamy znacznie więcej możliwości do wyboru. Pierwsza z nich to rozmowa telefoniczna – to szansa dla osób ceniących swoją prywatność. Świetną opcją jest też skorzystanie z chata w czasie rzeczywistym.
Jeśli nie zależy nam na czasie możemy wykorzystać nowoczesne media i zamówić wyliczenie życiowej liczby poprzez wiadomość e-mail.
Sprawdź: Portal Parasfera oferujący wróżby SMS i przez telefon.

Comments are closed.