Poszukiwania pracy za granicą

Liczba Polaków poszukująca zatrudnienie poza granicami kraju nie maleje. Ma na to wpływ sytuacja na polskiej scenie politycznej, zmieniające się płace, brak szans na rozwój zawodowy. Osoby szukające ciekawych etatów najczęściej wybierają kraje takie jak Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Czechy. Czy znalezienie etatu za granicą jest trudne?
(więcej…)

Czytaj więcej

Organizacja wyjazdu integracyjnego

Niezwykle popularne stają się wyjazdy integracyjne, zarówno w niewielkich, jak i dużych polskich firmach. Taki wyjazd nie jest dużym kosztem dla pracodawcy, jednocześnie pozwala na zaproponowanie pracownikom ciekawej formy spędzenia wolnego czasu. Wyjazdy tego typu organizowane są zazwyczaj zimą lub wiosną, aby pracownicy mogli aktywnie spędzić czas. Jak wygląda organizacja oraz jakie atrakcje można zapewnić pracownikom?
(więcej…)

Czytaj więcej

Jak zorganizować udaną wycieczkę szkolną?

Każdy pedagog zdaje sobie sprawę, że podczas organizacji wycieczki szkolnej dla młodzieży większość obowiązków i odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci spoczywa na jego barkach. Podczas planowania wycieczki musi on opracować plan wyjazdu, zagwarantować dzieciom wygodny i bezpieczny sposób transportu oraz zadbać o bezpieczeństwo dzieci w ciągu trwania wyjazdu.
(więcej…)

Czytaj więcej