Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Współcześnie coraz więcej mówi się o tym, jak ważne jest stałe podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych. Zależy od tego nie tylko nasze stanowisko w pracy, ale i przyszła kariera, możliwości awansowania. Możliwości na doszkalanie jest wiele: możemy szukać ich samodzielnie, ale mogą być także proponowane przez naszych pracodawców. W zależności od formy kursu może być ona również finansowana przez nasz zakład pracy. Samodzielne opłacenie kursu to jednak także doskonała inwestycja w przyszłość. Gdzie możemy je znaleźć? (więcej…)

Czytaj więcej

Jak wybrać dobre szkolenie z windykacji

Sytuacja gospodarcza sprawia, że zadłużenie Polaków rośnie i jest coraz gorzej spłacane. Banki, firmy świadczące usługi teleinformacyjne otwierają swoje własne działy windykacji. Powstają także nowe firmy windykacyjne.
(więcej…)

Czytaj więcej

Szkolenia dla twojej firmy

Szkolenia to podstawa dobrze funkcjonującej firmy. Zdobywanie wiedzy i ciągłe szkolenie pracowników zwraca się po krótkim czasie. Nie da się ukryć, że dobrze wyedukowana załoga to chluba nie jednej firmy. Dodatkowo szkolenia wpływają na pozytywny odbiór firmy, jak i uznawanie jej za wysoce profesjonalną.
(więcej…)

Czytaj więcej