Co to jest turystyka motywacyjna i na czym polega?

Dziś jednym z kluczowych wyzwań, przed którym stawiani są pracodawcy, jest motywacja pracowników. Mówi się, że nic nie motywuje bardziej, niż pieniądze. Tylko czy kolejna premia faktycznie sprawi, że pracownik nie tylko będzie lojalny, ale bardziej przyłoży się do powierzonych mu obowiązków? Niekoniecznie. Jak więc motywować pracowników? (więcej…)

Czytaj więcej

Szerokości i przyczepności!

Październik i listopad to ciężki okres zarówno dla dorosłych, jak i dla ich pociech. Po urlopach czy wakacjach trzeba na nowo wdrożyć się w codzienny tryb pracy i nauki, a przy tym zapomnieć o słonecznych popołudniach, weekendowych wypadach nad wodę i spacerach w letnich, zwiewnych ubraniach. A szara rzeczywistość może przecież być naprawdę przytłaczająca. Brzydka pogoda, konieczność porannego wstawania i wypełniania tysiąca obowiązków każdego dnia – cóż, nie trzeba nikomu tłumaczyć, że może to okazać się naprawdę przytłaczające. (więcej…)

Czytaj więcej

Lot po marzenia

Podróżowanie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Osoby z całego świata starają się zobaczyć jak najwięcej, nie ograniczając się jedynie do wyjazdów, których celem są najbliższe miejscowości. Ciekawość i chęć poznania nowych ludzi i kultur sprawia, że chętniej wybieramy regiony leżące za granicami rodzinnego państwa. (więcej…)

Czytaj więcej