Co to są działki komercyjne?

Czym są działki komercyjne? To działki pod budowę różnego rodzaju obiektów biznesowych, takich jak na przykład hale produkcyjne i fabryki, hale magazynowe, centra logistyczne, galerie handlowe czy parkingi. Różne obiekty mogą stanąć na tego typu działkach, ze względu na spore zainteresowanie zagranicznymi inwestorami, jak też w bogatymi firmami z kapitałem polskim, w Polsce sporo się buduje na działkach komercyjnych.
(więcej…)

Czytaj więcej

Działki komercyjne najlepsze na inwestycje

Jeśli myślisz o jakiejkolwiek inwestycji w dzisiejszych czasach, idealnym wyborem dla Ciebie będzie ulokowanie kapitału w działkach komercyjnych. Jest to właśnie ta część nieruchomości, które cały czas czekają na ludzi gotowych zaryzykować i stworzyć miejsca dla nowych przedsiębiorstw. (więcej…)

Czytaj więcej

Rentowny zakup nieruchomości komercyjnych

Inwestowanie może przybierać różnego rodzaju formy, nie mniej na pierwszym miejscu opłacalności od kilkunastu lat są nieruchomości komercyjne, które przynoszą określony zysk praktycznie w najszybszym czasie. Oczywiście na ten fakt składa się sam lokal, jego rentowność, a także finansowanie zakupu, niemniej w ogólnym rozrachunku właściciel niezmiennie znajduje się na tzw. potocznym plusie. (więcej…)

Czytaj więcej