Biały parasol ogrodowy – idealny towarzysz popołudniowego wypoczynku

Lato spędzone na tarasie czy w ogrodzie to świetny sposób na wykorzystanie najcieplejszej pory roku w Polsce. Nawet niewielki skrawek zieleni przy domu okaże się świetnym miejscem do relaksu, o ile tylko wcześniej pomyślimy o odpowiednich meblach i dodatkach. Jakie rozwiązania warto rozważyć podczas szukania inspiracji?

(więcej…)

Czytaj więcej

Trwałe i nowoczesne meble do ogrodu

Zakup odpowiedniego wyposażenia outdoorowego nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jak spośród ogromu produktów wykonanych z materiałów o zróżnicowanym wykończeniu i specyfice wybrać meble, które będą pięknie się prezentować, a jednocześnie oprą się działaniu kapryśnej pogody? Sprawdź, jakie meble okażą się strzałem w dziesiątkę! (więcej…)

Czytaj więcej

Meble ogrodowe jesienią

Jesień dla wielu osób oznacza konieczność uprzątnięcia ogrodu czy tarasu, schowanie mebli ogrodowych i zamknięcie sezonu ogródkowego do kolejnej wiosny. My przekonujemy, że jesień w ogrodzie może być wspaniała, dodatkowo sprzyjają jej wysokie temperatury. Aby móc cieszyć się pięknem polskiej jesieni warto wybrać odpowiednie meble ogrodowe. Jakie? (więcej…)

Czytaj więcej

Meble ogrodowe na rodzinny taras – jakie są warte polecenia?

Urządzacie właśnie taras dla dużej rodziny? Nie wiecie, jak się umeblować wygodnie, modnie i ładnie? Podpowiadamy, które meble ogrodowe sprawią, że takie przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Proponujemy rozwiązania, które tworzy się z myślą o złożonym życiu współczesnej rodziny. Nowoczesne meble ogrodowe wpisują się w krąg inspiracji potocznym życiem i jego dynamiką, która ma także swój ogrodowy wymiar. (więcej…)

Czytaj więcej

Jakie meble ogrodowe będą modne w tym sezonie?

Modny ogród? Jak najbardziej! Taki, który każdego roku się zmienia. Lub taki, który zachowuje swoje uniwersalne piękno. Modny ogród to także przestrzeń zaaranżowana w ponadczasowym stylu. Jak wiecznie piękne ogrody naturalistyczne, w których rządzi przede wszystkim sama natura i jej estetyka. Zatem modny ogród to bardzo zróżnicowane pojęcie. Zwłaszcza że dzisiejsza moda jest niezwykle bogata i wielowymiarowa. Widać to także w ofercie mebli ogrodowych. (więcej…)

Czytaj więcej

Jak stworzyć gościnny taras?

Ogród tętniący życiem to marzenie wielu z nas. Jak stworzyć taką gościnną przestrzeń, w której wszyscy poczują się wspaniale? Taką, do której każdy zechce powrócić, by rozkoszować się pięknym otoczeniem, dobrym jedzeniem i najlepszym na świecie towarzystwem? Taki projekt stanie się realnością, gdy na tarasie postawimy nowoczesne meble zewnętrzne, uzupełnione praktycznymi sprzętami wpływającymi na jakość życia na świeżym powietrzu. (więcej…)

Czytaj więcej

Ogrodową metamorfozę zaczynamy!

Najwyższy czas na zmianę. Na to, żeby jeszcze raz wszystko wokół siebie przemienić. Żeby świat stał się piękniejszy. Choć odrobinę albo maksymalnie. Ta dynamika przemian w okresie wiosennym wydaje się bardziej oczywista. Przecież wtedy sama natura przekształca otoczenie. Tworzy niesamowite kreacje i zapierające dech w piersiach kompozycje. Myśląc już o wiośnie i o jej cudach, zastanówmy się także nad ogrodową metamorfozę. (więcej…)

Czytaj więcej

Czas na flirt z ogrodem

Flirtowanie to zabawa i fantazja, to żart i zachowanie z przymrużeniem oka. Niektóre miejsca  okazują się lepsze od innych do tego, żeby sobie trochę poflirtować. Takim miejscem z pewnością jest nonszalancko urządzony ogród, niebanalny i wciągający jak rozmowa z czarującą osobą, od której nie sposób wprost oderwać oczu. (więcej…)

Czytaj więcej

Ogrodowe szaleństwo zakupów

Jesień zadomowiła się na naszych podwórkach na dobre. Ciepłe, długie dni ustąpiły miejsca chłodnym i nostalgicznym wieczorom, mgły coraz śmielej panoszą się po ogrodach, a słońce niechętnie spogląda zza chmur. Mimo tego, że tegoroczny sezon ogrodowy przeszedł już do historii, warto chociaż trochę sobie go przedłużyć! Wrzesień i październik to najlepsza pora, aby wzbogacić swoją kolekcję ogrodowych akcesoriów i mebli. Co warto kupić jesienią? Sprawdź! (więcej…)

Czytaj więcej

Zakończenie lata z pompą

Sezon na ogrodowe lenistwo powoli dobiega końca. Czy nadejście lekkiego ochłodzenia musi oznaczać rezygnację z ulubionych przyjemności? Oczywiście, że nie! Ciepłe, długie dni powoli zostają wyparte przez równie klimatyczne wieczory, które sprzyjają długim rozmowom i spotkaniom z przyjaciółmi. Idealnym pożegnaniem lata i otwarciem nowego, lekko nostalgicznego i urokliwego sezonu będzie garden party!  Jak pożegnać lato z przytupem? Sprawdź! (więcej…)

Czytaj więcej