Jakie meble ogrodowe będą modne w tym sezonie?

Modny ogród? Jak najbardziej! Taki, który każdego roku się zmienia. Lub taki, który zachowuje swoje uniwersalne piękno. Modny ogród to także przestrzeń zaaranżowana w ponadczasowym stylu. Jak wiecznie piękne ogrody naturalistyczne, w których rządzi przede wszystkim sama natura i jej estetyka. Zatem modny ogród to bardzo zróżnicowane pojęcie. Zwłaszcza że dzisiejsza moda jest niezwykle bogata i wielowymiarowa. Widać to także w ofercie mebli ogrodowych. (więcej…)

Czytaj więcej

Jak stworzyć gościnny taras?

Ogród tętniący życiem to marzenie wielu z nas. Jak stworzyć taką gościnną przestrzeń, w której wszyscy poczują się wspaniale? Taką, do której każdy zechce powrócić, by rozkoszować się pięknym otoczeniem, dobrym jedzeniem i najlepszym na świecie towarzystwem? Taki projekt stanie się realnością, gdy na tarasie postawimy nowoczesne meble zewnętrzne, uzupełnione praktycznymi sprzętami wpływającymi na jakość życia na świeżym powietrzu. (więcej…)

Czytaj więcej

Ogrodową metamorfozę zaczynamy!

Najwyższy czas na zmianę. Na to, żeby jeszcze raz wszystko wokół siebie przemienić. Żeby świat stał się piękniejszy. Choć odrobinę albo maksymalnie. Ta dynamika przemian w okresie wiosennym wydaje się bardziej oczywista. Przecież wtedy sama natura przekształca otoczenie. Tworzy niesamowite kreacje i zapierające dech w piersiach kompozycje. Myśląc już o wiośnie i o jej cudach, zastanówmy się także nad ogrodową metamorfozę. (więcej…)

Czytaj więcej

Zakończenie lata z pompą

Sezon na ogrodowe lenistwo powoli dobiega końca. Czy nadejście lekkiego ochłodzenia musi oznaczać rezygnację z ulubionych przyjemności? Oczywiście, że nie! Ciepłe, długie dni powoli zostają wyparte przez równie klimatyczne wieczory, które sprzyjają długim rozmowom i spotkaniom z przyjaciółmi. Idealnym pożegnaniem lata i otwarciem nowego, lekko nostalgicznego i urokliwego sezonu będzie garden party!  Jak pożegnać lato z przytupem? Sprawdź! (więcej…)

Czytaj więcej