Nowoczesna sypialnia a motywy roślinne, drewno i eko?

Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy się i odpoczywamy. Jedną z najbardziej sprzyjających aranżacji, którą możemy zastosować, w tym celu jest połączenie motywów roślinnych, drewna i ekologii. Ciekawymi dodatkami będą też rośliny czy kolory zielone użyte w postaci materiałów. (więcej…)

Czytaj więcej

Sypialnia na dobranoc

Sen jest podstawową potrzebą fizjologiczną każdego człowieka. Z pewnością każdy z nas niejednokrotnie przekonał się, jakie konsekwencje niesie za sobą bezsenność – rozdrażnienie, obniżony nastrój, bóle głowy, wzmożony apetyt czy problemy z koncentracją to tylko niewielka część z nich. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale czynnikiem wpływającym na komfort nocnego wypoczynku jest również wystrój sypialni. Jak urządzić to pomieszczenie, aby wreszcie porządnie się wyspać? Sprawdź! (więcej…)

Czytaj więcej

Wybór mebli do salonu – czym się kierować?

Salon to wizytówka każdego mieszkania. To właśnie w salonie przyjmujemy gości, relaksujemy się po ciężkim dniu, odpoczywamy i oddajemy się rozrywkom. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom, jakie stawiamy tej części mieszkania, niezbędne jest wyposażenie, które będzie estetyczną ozdobą i funkcjonalnym spełnieniem oczekiwań mieszkańców. Jak dobrać meble do salonu, aby cieszyć się modną i wygodną przestrzenią? (więcej…)

Czytaj więcej