Jaki program do wizualizacji daje najwięcej możliwości?

Program do wizualizacji może być wykorzystywany zarówno do tworzenia wizualizacji architektury, jak i przygotowywania projektów wnętrz mieszkalnych, użytkowych czy przemysłowych. W każdym z tych przypadków wymagania wobec programu są nieco inne, dlatego warto zastanowić się, do czego dany program do wizualizacji będzie wykorzystywany. Obecnie można nabyć tego typu programy w pakietach, co pozwala uzyskać atrakcyjną cenę za obie aplikacje. (więcej…)

Czytaj więcej

Podstawy Rhino – czy znajdziemy je na platformach e-learningowych?

Szkolenia online od wielu lat stanowią coraz bardziej intersującą alternatywę dla klasycznych szkoleń organizowanych przez firmy szkoleniowe. Są znacznie tańsze, aby w nich uczestniczyć nie musimy wychodzić z domu, są prowadzone w języku polskim. Skąd się wzięły szkolenia online i kto najchętniej z nich korzysta? Oto nasze odpowiedzi! (więcej…)

Czytaj więcej

Studia – i co dalej?

Poświęcenie pięciu lat życia na naukę przeważnie wiąże się z nadzieją, że dobra posada wynagrodzi włożony trud i poświęcenie. Niestety, zaraz po odebraniu dyplomu okazuje się, że papier zdobyty na uniwersytecie wcale nie czyni z absolwenta pożądanego pracownika. Przez wymagających pracodawców bardziej niż teoretyczna wiedza cenione są praktyczne umiejętności, których nawet najlepsze uczenie nie gwarantują. Jak polepszyć swoją sytuację na rynku pracy i znaleźć zajęcie, które będzie źródłem satysfakcji i zapewni stabilizację finansową? (więcej…)

Czytaj więcej