Szukasz oszczędności w firmie? ZMIEŃ DOSTAWCĘ ENERGII!

Ponad dwa razy mniej osób (20%) szuka sposobów na oszczędzanie energii w swoich firmach, niż we własnym domu (56%) . Zmień to!
Tak wynika z raportu o świadomości energetycznej Polaków z 2013 roku. Dlaczego tak się dzieje? Prowadzisz swój biznes i nie masz czasu na szukanie tańszego dostawcy, nie bawisz się w papierologię, a tak naprawdę zadajesz pytanie „ co za różnica?”
Otóż różnica jest ogromna. Zmieniając dostawcę możesz zaoszczędzić nawet 30 % rocznie!
W 2007 roku po liberalizacji rynku energii elektrycznej, jej nabywcy zyskali możliwość wyboru najciekawszej i najbardziej korzystnej dla siebie oferty sprzedaży prądu. W odróżnieniu do ofert skierowanych do naszych gospodarstw domowych, ceny prądu dla firm nie są zatwierdzane i regulowane przez URE (Urząd Regulacji Energetyki). Skutkiem tego, są dość wysokie ceny proponowane przez czołowych sprzedawców energii w Polsce. Wraz ze wzrostem na rynku liczby nowych sprzedawców, stanowiących konkurencję dla pozostałych, pojawiły się atrakcyjne oferty gwarantujące korzystniejsze warunki sprzedaży energii a nawet możliwość ich negocjacji. Sama procedura zmiany sprzedawcy nie jest skomplikowana. Zazwyczaj ogranicza się do kilku prostych kroków, które nie zabiorą Ci dużo czasu.
Zatem jeśli chcesz zaoszczędzić na firmowym budżecie, poświęć chwilę na szukanie tańszego sprzedawcy i zmień obecnego na tańszego! Zaoszczędzony budżet możesz przeznaczyć na świąteczne paczki dla pracowników.