Szare kuchnie na lata

Szary to kolor szlachetny, kojarzący się z modnym minimalizmem. Szare kuchnie dają wiele możliwości aranżacyjnych zarówno w zakresie doboru urządzeń AGD, jak i stylowych dodatków. Jest to kolor łączący przymioty bieli oraz czerni, a przy tym ponadczasowy i uniwersalny. Stworzenie udanej stylizacji w tym kolorze to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących klasyczną elegancję. Co ważne, odcieni szarości jest wiele, dlatego bez problemu można dopasować kolor do wnętrza czy własnych upodobań.
 

Szare kuchnie – zalety

Szare kuchnie dostępne są m.in. na stronie www.gama-sklep.com.pl. W ofercie są meble praktyczne i ponadczasowe, a przy tym solidne oraz perfekcyjnie wykończone. Znakomicie współgrają one z dodatkami w pokrewnych kolorach, czyli w białym lub czarnym. Niewątpliwym atutem jest to, że meble cechują się minimalizmem stylistycznym i zachowaniem proporcji, dzięki czemu tworzą perspektywę zapewniającą otwartość przestrzeni.
 

Szare kuchnie – jakie kolory do nich pasują?

Najbardziej praktyczne jest zestawienie szarości z bielą. Szare kuchnie z białymi akcentami to prostota w najlepszym wydaniu. Poza tym taki układ można łatwo przearanżować, ponieważ podstawa kolorystyczna jest uniwersalna. Połączenie bieli z szarością zastosowano m.in. w nowoczesnej kuchni MDF Nina lakier. Ciemne fronty i jasne blaty sprawiają, że meble prezentują się bardzo elegancko i gustownie.
Szarości świetnie komponują się także z drewnem, czego przykładem jest klasyczna kuchnia Home System Dąb sonoma. Ciepły odcień drewna doskonale współgra z chłodnym odcieniem szarości. Takie zestawienie kolorów sprawia, że meble prezentują się wyjątkowo oryginalnie i znakomicie rozjaśniają wnętrze. Szare kuchnie w takim wydaniu to rozwiązanie, które nigdy się nie nudzi, a przy tym nie wymaga zbyt wielu dodatków.
 
 

Comments are closed.