Podstawy Rhino – czy znajdziemy je na platformach e-learningowych?

Szkolenia online od wielu lat stanowią coraz bardziej intersującą alternatywę dla klasycznych szkoleń organizowanych przez firmy szkoleniowe. Są znacznie tańsze, aby w nich uczestniczyć nie musimy wychodzić z domu, są prowadzone w języku polskim. Skąd się wzięły szkolenia online i kto najchętniej z nich korzysta? Oto nasze odpowiedzi!

Podstawy Rhino i inne programy wybierane na platformach online

Platformy e-learningowe wyrosły na bazie platform tworzonych dla studentów na uczelniach. Dzięki nim wykładowcy mogli znacznie łatwiej komunikować się ze swoimi uczniami, przekazywać im materiały do nauki, rozwiązywać problemy, odpowiadać na pytania. Stopniowo platformy zaczęto rozbudowywać, aż stały się pełnymi serwisami, zdolnymi obsługiwać tysiące użytkowników jednocześnie. Obecnie platformy e-learningowe dostępne są dla każdego, zalogowanego użytkownika. Znajdziemy na nich nie tylko materiały szkoleniowe, ale również rozbudowane strefy wiedzy, możliwość wymiany spostrzeżeń z innymi użytkownikami. Na platformach e-learningowych znajdziemy podstawy Rhino, chętnie wybierane przez młodych adeptów grafiki komputerowej. Program ten pozwala na rozpoczęcie projektowania i tworzenia modelów 3D. Na platformach takich jak cgwisdom.pl nie brakuje jednak także kursów z podstaw tworzenia wizualizacji wnętrz, obróbki zdjęć, tworzenia grafik do gier komputerowych i wiele innych.

Kto skorzysta najbardziej z platform e-learningowych?

Obecnie najaktywniejszymi użytkownikami platform e-learningowych są osoby pomiędzy 25-35 rokiem życia, czyli osoby aktywne zawodowo. Dzięki nowoczesnym szkoleniom możliwe jest nie tylko pogłębianie wiedzy w danym zakresie, ale również całkowite przebranżowienie się. Korzystając z kursów online możliwe jest także poczynienie sporych oszczędności!