Piękna prostota opakowań

Minimalizm to jeden z najważniejszych trendów w sztuce i w estetyce w ogóle. Polega on na tym, że efekt końcowy uzyskuje się przy wykorzystaniu możliwie niewielkiej ilości elementów, a elementy zbędne, czyli nie posiadające żadnych funkcji poza ozdobnymi, eliminuje się całkowicie. W świecie opakowań zasady właściwego minimalizmu znakomicie wypełnia induplo.pl, czyli polski producent opakowań – toreb oraz pudełek papierowych.

 

Papierowa prostota

Papier jest tanim i znakomitym, chociaż bardzo często w naszym kraju traktowanym z pobłażaniem materiałem na opakowania. U nas najczęściej stosuje się rozwiązania polimerowe, czyli tak zwane siatki, taszki czy reklamówki. Niemal zawsze są bardzo mocno zadrukowane krzykliwymi kolorami. Nie jest to ładne i powoduje, że przestrzeń jest wręcz zabełtana chaosem.

Opakowania papierowe pozwalają podejść do tej samej kwestii w sposób wyraźnie inny, ponieważ mamy tutaj do czynienia z materiałem, który w sposób naturalny lubi stonowaną kosmetykę i chyli się w kierunku szarości oraz brązów, a co najważniejsze jest ekologiczny. Nie ma oczywiście tutaj żadnych ograniczeń pod względem barw przygotowywanych przez induplo.pl propozycji i wiele z nich także jest bardzo krzykliwych, ale dominują rzeczy podpisujące się pod ideałem prostej elegancji.

 

Na każdą okazję

Minimalizm induplo.pl, którego elegancja jest cechą wręcz nieodłączną, jest bardzo cenny ze względu na jego uniwersalność. Formy minimalistyczne znakomicie zgrywają się bowiem z innymi prostymi stylizacjami, jak również mogą stanowić uzupełnienie niemalże każdej stylizacji bogatej i nieskrępowanej. Jest to wielka zaleta, ponieważ z opakowaniami induplo.pl nie trzeba się długo zastanawiać, czy dane opakowanie będzie odpowiednie dla rzeczy, którą chcemy w nim umieścić. Jest to w zasadzie zagwarantowane.

 

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*