Organizacja wyjazdu integracyjnego

Niezwykle popularne stają się wyjazdy integracyjne, zarówno w niewielkich, jak i dużych polskich firmach. Taki wyjazd nie jest dużym kosztem dla pracodawcy, jednocześnie pozwala na zaproponowanie pracownikom ciekawej formy spędzenia wolnego czasu. Wyjazdy tego typu organizowane są zazwyczaj zimą lub wiosną, aby pracownicy mogli aktywnie spędzić czas. Jak wygląda organizacja oraz jakie atrakcje można zapewnić pracownikom?

Wybór miejsca, hotel, wyżywienie

Podstawowym zagadnieniem jest wybranie odpowiedniego miejsca – największym zainteresowaniem cieszą się miejscowości podgórskie, w których możliwe jest uprawianie trekkingu czy jazdy na nartach. W kurortach turystycznych najczęściej nie ma problemów ze znalezieniem odpowiedniego zakwaterowania. Przełożony powinien też zadbać o podstawowe wyżywienie pracowników.
Ważne jest to, w jaki sposób pracownicy dostaną się w wyznaczone miejsce. Najlepszym sposobem jest wynajęcie busa – to pojazd przeznaczony do przewozu do 20 osób, wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Szybko i sprawnie dowiezie pracowników do miejsca destynacji, do tego nie jest to droga usługa. Szukasz odpowiedniego przewozu dla swoich pracowników? Sprawdź – przewóz busem Kielce.