Jakie miejsca nad morzem są najlepsze na wakacje?

Jednym z największych przedwakacyjnych sporów w każdej rodzinie jest kwestia tego, gdzie udać się najlepiej na wakacje i czy mają to być wakacje w górach czy wakacje nad morzem. Jeśli to zostanie ustalone, to znaczy, że połowa sukcesu już za nami. Ważne jest, żeby słuchać siebie nawzajem oraz swoich racji, dlaczego jeden wybiera takie, a nie inne miejsce.

Miasto czy wieś?

Mieszkając na co dzień w wielkich miastach lepiej zrobić sobie odskocznię w postaci chociażby właśnie wiejskiego klimatu i powietrza, które dopiero w malutkich miejscowościach jest naprawdę czyste. Nie wybieraj miasta również wtedy, gdy chcesz nie przepłacać za dosłownie wszystko, poczynając od miejsc noclegowych, skończywszy na jedzeniu. Lepsze będą mniejsze miejscowości, na przykład Rewal czy Jastrzębia Góra.

Noclegi – w Rewalu zapłacisz mniej

Oczywiście, że tak, nawet za te same miejsca czy zbliżone standardem lokale mieszkalne można w małych miejscowościach zapłacić znacznie mniej, czasem nawet o połowę. Co więcej, w Rewalu znajdziesz niepowtarzalne pensjonaty, ukryte wśród sosnowych lasów, w niewielkiej odległości od plaży, a w nich – zabiegi pielęgnacyjne z zakresu szeroko pojmowanego SPA.

Comments are closed.