Aranżacja domu: o tych pomieszczeniach nie zapominaj!

Aranżując wnętrza, często skupiamy się na najbardziej reprezentacyjnych czy użytkowych pomieszczeniach. Salon czy pokój gościnny, pokój dzieci, sypialnia – tutaj zwykle obecne są różne dodatki i dekoracje. Tymczasem warto zadbać również o wygląd pozostałych miejsc, do których zwykle nie przywiązuje się wagi.

Przedpokój – pierwsze wrażenie

Wchodząc do mieszkania, na początek znajdujemy się w przedpokoju. Zwykle ściąga się tu buty i kurtkę, po czym przechodzi się do dalszych pomieszczeń, z bogatym wyposażeniem wnętrz. Mało kto świadomie zwraca uwagę na wygląd przedpokoju. Tymczasem gdy przychodzą do nas goście, już od progu mogą poczuć klimat danego mieszkania. Pierwsze wrażenie w ich przypadku może rzutować na dalsze postrzeganie domu. Ładnie urządzony przedpokój nie tylko umila powrót do domu, ale i robi dobre wrażenie na zaproszonych gościach. Dla osób, szukających ciekawych pomysłów na wyposażenie wnętrz – Barokko oferuje produkty do wielu pomieszczeń, w tym właśnie do przedpokoju. Designerski wieszak na ubrania czy torebki lub elegancka skrzyneczka na klucze będzie miłym, ozdobnym akcentem, który jednocześnie będzie bardzo użyteczny. Warto zadbać również o ciekawą wycieraczkę pod drzwi wejściowe. Powitalny napis czy ładny wzorek będzie zachęcał do wejścia w progi mieszkania. W bardziej przestronnym przedpokoju sprawdzi się ławka, ułatwiająca zakładanie obuwia. W kącie można natomiast ustawić stylowy stojak na parasole.

Przyjemna i relaksująca kąpiel

W łazience zwykle nie spędza się dużo czasu. Jednak czasami przychodzi ochota na to, aby przygotować sobie relaksującą kąpiel w wannie pełnej piany. Wówczas ciekawie wybrane elementy wyposażenia wnętrza mogą pomóc w zrelaksowaniu się. Kolorowy dywanik nie tylko ładnie wygląda, ale również miło postawić na nim stopy po wyjściu z wanny. Barwny kosz łazienkowy, zabawna mydelniczka czy też dozownik w oryginalnym kształcie to szczegóły, które jednak znacząco wpływają na to, jak czujemy się we własnej łazience. Akcesoria łazienkowe w Barokko są produktami znanych marek, takich jak Umbra, Blomus czy Zack. W ofercie na wyposażenie wnętrz znaleźć można również barwne organizery na akcesoria łazienkowe. Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie utrzymać porządek, ale i poranna toaleta przed wyjściem do pracy będzie milszym doświadczeniem.
Mieszkanie trzeba traktować jako spójną całość. Ważne, aby każde z pomieszczeń było uwzględnione w aranżacji. Piękny salon po przejściu przez zaniedbany przedpokój nie zrobi na nikim szczególnego wrażenia, a zaniedbana łazienka wpływa negatywnie na samopoczucie.
Zapraszam po więcej informacji na stronę wyposażenie wnętrz.

Comments are closed.